Jarný pozdrav pre seniorov - druhá vlna

Jarný pozdrav pre seniorov - druhá vlna

Otvárame druhú vlnu písania a tvorenia pozdravov pre seniorov, lebo sa nám táto činnosť osvedčila. Síce prvú várku ešte seniori nedostali (lebo lisy odpočívajú v karanténe na pár dní), ale dobrovoľníci sa nám stále hlásia a my tak môžeme potešiť ďalších ľudí! Takže ešte raz, ako na to:

1️.Prihláste sa na naše web stránky : https://www.dobrovolnictvopo.sk/registracia-dobrovolnika.  Vyplňte údaje a do poznámky napíšte, koľko listov/pohľadníc ste ochotní pripraviť a poslať na našu adresu, ktorú vám napíšeme do mailu. 

2️. Zapojte fantáziu (alebo google) a vyrobte jednoduchý pozdrav - môžete: maľovať, detičky nechajte "čarbať", písať básne, písať príbehy alebo niečo o sebe alebo hocičo iné, lepiť, strihať ✂️atd. - popustite fantáziu! Samozrejme uvítame aj kúpenú pohľadnicu, ak sa ináč nedá.

3. Mená pre oslovenie tentokrát nebudeme písať. Listy budeme adresovať anonymne, ale o to srdečnejšie: napr. "Všetko dobré a veľa jarných dní!", "Krásne a slnečné dni!",...

4. Na facebook nám môžete do komentára tejto akcie daať fotku hotových alebo rozrobených pozdravov, nech sa navzájom inšpirujeme :)

5. Potom nám na mail prosím napíšte, keď odošlete pozdrav, aby sme s vami rátali, že máte hotovo.

Spoločný termín pre urobenie a odoslanie odkazu je 17.4.2020

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu

Na vaše otázky rada odpovie Petra Gerhartová: petra.gerhartova@gmail.com