PRIDAJTE SA do tímu, pomôžete a potešíte naše deti.

PRIDAJTE SA do tímu, pomôžete a potešíte naše deti.

Komunitné centrum Tobiáš v Prešove – Solivar potrebuje 1  dobrovoľníka (študenta, študentku, či iného aktívneho občana),  ktorý by 1x  do týždeň cca na 2 - 3-tri hodiny "učil"  rómske deti. Ide o veselé, zdravé detičky v počte 6-10 osôb, ktoré túžia naučiť sa hre na hudobný nástroj: harmonika, klavír, gitaru alebo flautu.  V KC Solivar  máme prístupné uvedené  nástroje. Pre nás je veľmi dôležitá pravidelnosť činnosti.  Čas a dni dobrovoľníckej činnosti si dohodneme osobne, ale je dôležité rešpektovať, že ide o poobedňajšiu aktivitu  v  čase a to od 13.00 - 16.00  hod.   Výuka je plánovaná do konca školského roka.

Podrobnejšie informácie vám podá: 

Odborná pracovníčka Komunitného centra Tobiáš

Mgr. Martina Lapošová: 0907 242 327

kctobias60@gmail.com