Spoznajte náš „Dobrovoľnícky newsletter“

Spoznajte náš „Dobrovoľnícky newsletter“

Tento týždeň sme odoslali náš prvý newsletter, v ktorom sme informovali o našich novinkách. Dozviete sa napríklad, z čoho vychádza naše nové logo či koľko dobrovoľníkov sa k nám prihlásilo v tomto a minulom roku. Pripravili sme pre vás aj sekciu s užitočnými informáciami pre organizácie, ale aj jednotlivcov – dobrovoľníkov. Newsletter obsahuje aj pozvánky na online odovzdávanie cien Dobrovoľník roka, či zaujímavé vzdelávacie tréningy o service learning a školenia pre koordinátorov dobrovoľníkov. Nenechajte si ho ujsť! 

Náš posledný newsletter si môžete pozrieť tu.

Chcete takýto newsletter dostávať aj vy do svojej emailovej schránky pravidelne? Vyplňte formulár a prihláste sa na odber našich noviniek. Majte stále prehľad o najnovších dobrovoľníckych príležitostiach, ale aj o užitočných informáciách a možnostiach vzdelávania pre jednotlivcov i organizácie. Prihláste sa na odber pravidelných noviniek tu alebo vyplňte formulár priamo na našej stránke nižšie.

Prihlásiť sa na odber

Ste dobrovoľník alebo organizácia?

Prihlásením sa na odber dávam Prešovskému dobrovoľníckemu centru súhlas so spracovaním mojich osobných údajov za účelom získavania e-mailových noviniek z centra.

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je Prešovské dobrovoľnícke centrum, so sídlom Ul. Veselá 1, 080 01 Prešov, (ďalej len „prevádzkovateľ“). Prihlásením sa prostredníctvom dobrovoľne súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov prevádzkovateľom. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom zasielania informácií z Prešovského dobrovoľníckeho centra. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Z odberu newslettra sa môžete kedykoľvek odhlásiť a to kliknutím na odkaz odhlásenia z odberu, ktoré sa nachádzajú v päte každého e-mailu, ktorý od nás dostanete.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.