Ponuky pre dobrovoľníkov počas DAD

Ponuky pre dobrovoľníkov počas DAD

Prípravy na Dni aktívneho dobrovoľníctva - DAD vrcholia, preto vás chceme informovať, ktorá organizácia dobrovoľníkov potrebuje a akú činnosť môžete vykonávať.  V prílohe nájdete zoznam ponúk a organizácií, ktoré  potrebujú vašu pomoc.  Pridajte sa !

Ak ste ako organizácia, poslali svoju požiadavku a nenašli ste sa v zozname, prosím kontaktujte nás, chybu napravíme. Koordinátorkou DAD je Mgr. Ivana Vojtašeková, PhD.: vojtasekova@gmail.com; 0948/375305, alebo 0908/335132;  

V sekcii Dobrovoľník, nájdete na našej stránke aj mapku, ktorá vám pomôže zorientovať sa. Nájdete ju stalčením lišty aktuálne ponuky. Lokalitu, ktorá vás zaujíma treba zväčšiť (pridaním + v pravom dolnom roku), čím sa ukáža podrobná pozícia/lokalita organizácie a určite to nájdete. Pre všetkých, ktorí sa zapoja sme pripravili súťaž s názvom "Kešeňovka". Vyhrať môžete vyhliadkový let, jazdu na koni, či pobyt v solnej jaskyni. Zažijete trocha dobrodružstva a zároveň urobíte dobrý skutok. Dobrovoľníctvo sa viacnásobne oplatí.  Tešíme sa na Vás.