Máme dôkaz

Máme dôkaz

Máme dôkaz, že dobré skutky sa dejú. Dôkazom sú dobrovoľníci. Dobrovoľníkov privítali už 16. septembra 2019 v Zariadení pre senirov, Veselá 1 v Prešove, kde sme otvorili Týždeň dobrovoľníctva trochu slávnostnejšie. Prítomnosťou potešiel  a slovom povzbudil viceprimátor mesta Prešov, pán Mgr. Pavol Neupauer.   

Rovnako dobrovoľníci pomáhali v CVČ v Starej Ľubovni, v Nemocnici vo Svidníku a Humennom. Nadšenci si našli cestu aj do Hospicu M.Terezy v Bardejovskej Novej Vsi, do Komunitného centra RI v Prešove, ale aj inde. O ďašlích organizáciach budeme informovať priebežne.  Ďakujeme, že máte odvahu vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Ešte stále sa môžete pridať.  Prvé fotky nájdete v galérií DAD 2019.

POMÁHAJME ČINOM a nie hádzaním mincí do pokladničiek neznámym ľuďom.  Viac ako 30 organizácií potrebuje pomôcť. Ponúkajú viac ako 45 príležitostí/ponúk, kde sa nadšenci môžu pridať. Ponuku nájdete na lište „dobrovoľník“. Mapka vám pomôže nájsť lokalitu i rozsah pomoci.  V Prešovskom kraji, rovnako ako na celom Slovensku, sa Týždeň dobrovoľníctva uskutoční v čase od 16. – 22. septembra 2019.

V prílohe nájdete zoznam všetkých zapojených organizácií s ponukami, výzvou pre dobrovoľníkov. Pre zapojených sme pripravili aj súťaž o zážitkové ceny. PRIDAJTE SA !

Prílohy na stiahnutie