NAPÍŠ jarný POZDRAV pre SENIOROV

NAPÍŠ jarný POZDRAV pre SENIOROV

Ahojte všetci Domasedi :)

Verím, že si už nelámete hlavu nad tým, čo nemôžete ovplyvniť (okrem toho, že ostanete Domasedi - tým ovplyvníte veľa), ale že ste tento čas, ktorý máte k dispozícii začali využívať nejak prospešne.

Nápadov na internete, čo robiť doma je veľa. My vám ponúkame niečo, čo môže byť na konci veľmi príjemné spestrenie pre niekoho iného - pre našich drahých seniorov.

"Jarný pozdrav " - v skratke, ako na to:

1️.Prihláste sa na naše web stránky : https://www.dobrovolnictvopo.sk/registracia-dobrovolnika .  Vyplňte údaje a do poznámky napíšte, koľko listov/pohľadníc ste ochotní pripraviť a poslať na našu adresu, ktorú vám napíšeme do mailu. Aby sme vedeli, koľko sa nás nazbiera, aby sme poslali list každému seniorovi v konkrétnom zariadení pre dôchodcov, kde je ich 150 osôb.

2️. Zapojte fantáziu (alebo google) a vyrobte jednoduchý pozdrav - môžete: maľovať , detičky nechajte"čarbať", písať básne, písať príbehy alebo niečo o sebe alebo hocičo iné, lepiť, strihať ✂️atd. - popustite fantáziu! Samozrejme uvítame aj kúpenú pohľadnicu, ak sa ináč nedá.

3. Mená pre oslovenie seniora do pozdravu vám pošleme na mail.

4. Potom nám na mail odpíšete, keď odošlete pozdrav, aby sme s vami rátali, že máte hotovo.

Spoločný termín pre urobenie  a odoslanie odkazu je 3.4.2020

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu

Na vaše otázky rada odpovie Petra Gerhartová: petra.gerhartova@gmail.com